O nas

O nas

Rodzinna firma w Lublinie

Naszym celem jest świadczenie klientom terminowych i innowacyjnych usług inżynieryjnych, które mają na celu optymalizację kosztów procesu.

Wszystkie procesy robocze są stale monitorowane, badane i dalej rozwijane. Jasno zdefiniowany zbiór zasad kontroli jakości stanowi podstawę naszych działań i jest przy tym silnie zakorzeniony w kulturze naszego przedsiębiorstwa. Kluczową rolę odgrywa tu zespół zaangażowanych pracowników, w którym każdy ponosi odpowiedzialność za jakość realizowanych przez siebie zadań. Skuteczność naszego wewnętrznego systemu zgłaszania propozycji ulepszeń wynika z aktywnej postawy naszych pracowników i natychmiastowego wdrażania zaproponowanych rozwiązań. Gwarantem naszego sukcesu jest stałe podnoszenie jakości przy jednoczesnym zapewnieniu atmosfery poszanowania wartości, która przyczynia się do zadowolenia i wzrostu motywacji wśród naszych pracowników.

Wyróżnia nas samodzielna organizacja pracy, kultura przedsiębiorstwa z płaską strukturą zarządzania i atmosfera współpracy.

Szkolenia

Przede wszystkim szukamy ludzi otwartych do nauki, szczerych i kreatywnych, którzy we współpracy z innymi chętnie odkrywają nowe obszary, by krok po kroku poszerzać własne horyzonty.

Wszechstronny zespół

Nasz zespół tworzą młodzi profesjonaliści, specjaliści oraz menedżerowie. Wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom podczas projeków i wymaganiom, które stawiamy sobie sami.

Języki obce

Nasz zespół dostosowuje się do wymagań naszych klientów. Posługujemy się językiem polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

Poszukujemy wsparcia do naszego rozwijającego się zespołu.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Napisz do nas